WITAJ W ŚWIECIE HOUSE OF SILLAGE

ODKRYJ >

WITAJ W ŚWIECIE HOUSE OF SILLAGE

Z dumą prezentujemy Państwu markę House of Sillage, jedną z najbardziej luksusowych i wyrafinowanych marek perfumiarskich ostatnich lat. Wszystkie zapachy są wyjątkowe i niepowtarzalne, a każdy z nich niesie za sobą inną ciekawą opowieść. Ozdobne flakony są dziełem francuskich jubilerów, którzy zadbali o każdy szczegół, aby flakon stał się małym unikatowym dziełem sztuki.

Wszystkie zapachy są subtelne, ale intensywne, romantyczne i poetyckie ale zarazem nieoczywiste i intrygujące. Każdy element flakonu jest wykonany z najwyższej jakości kryształów i metali szlachetnych, a każdy zapach jest wyprodukowany z rzadkich składników pochodzących z całego świata.

Marka House of Sillage oferuje nam jakość, luksus oraz unikalność, dostępną tylko dla nielicznych.

Witamy w świecie House of Sillage. Dasz się zaprosić?

WIZJA MARKI

ODKRYJ >

WIZJA MARKI

Marka House of Sillage proponuje nową interpretację luksusowych perfum, z naciskiem na piękno i elegancję. Każdy element kolekcji ma swoją unikalną historię, a zapach i flakon inspirację.

House of Sillage łączy w sobie niebanalne nuty zapachowe, ręczne rzemiosło, nowoczesne materiały, tak aby stworzyć niepowtarzalne dzieło o doskonałej jakości i charakterze, które są nieodzownymi cechami najbardziej luksusowych zapachów na świecie. House of Sillage balansuje na krawędzi branży perfumiarskiej i wyszukanego jubilerstwa.

INSPIRACJA

ODKRYJ >

INSPIRACJA

“Ciągle jestem pytana, jaka była moja inspiracja dla stworzenia marki House of Sillage. Pomysł zrodził się w moim sercu z marzeń i pasji do tworzenia pięknych rzeczy. Cel nie był jednoznaczny, ale pochodził z całkowitej czystości, niewinności i dziecięcej naiwności. Ozdobne flakony oraz zapachy, które są w nich zawarte to moja interpretacja niesamowitej formy sztuki, jaką jest perfumiarstwo. Inspiracją do tworzenia było dla mnie życie, wspomnienia łez, śmiechu, podekscytowania oraz dobre i złe chwile, które mnie spotkały. To lekcja życia o osobistej tolerancji, pokorze, współczuciu i pragnieniu bezwarunkowej miłości. We flakonie zamknięte jest wszystko, co było, jest i chciałabym, by było. Prezentem dla mnie jest móc podzielić się tym wszystkim z tymi, którzy są zainteresowani, aby stać się częścią tego snu.

Dziękuję, że pozwoliłeś mi podzielić się tym z tobą.”
~ Nicole Mather, Założycielka
HOUSE OF SILLAGE AWARDS
HOUSE OF SILLAGE WORLD
HOUSE OF SILLAGE VIDEO