KOLEKCJA SIGNATURE

House of Sillage  z dumą prezentuje męską kolekcję Signature . Każdy z zapachów został skomponowany przez ekspertów z branży perfumeryjnej i jest wykwintną mieszanką aromatów z całego świata. Te śmiałe kompozycje zapachowe, inspirowane wyszukaną męskością i elegancją, zapraszają do odkrycia prawdziwego źródła szlachetności i dostojeństwa.

DIGNIFIED

Stworzony dla mężczyzny, którzy wywołują uczucie  zachwytu i… zazdrości. Dignified urzeka przyciągającymi nutami naturalnego drzewa agar z domieszką przydymionej wetywerii 

Więcej informacji

HOS N.001

Od legendarnych wypraw po cenne przyprawy korzenne HOS N.001 roznosi się niczym majestatyczna ikona godności ze swoimi wyrazistymi nutami goździka, ambry i drzewa oud.

Więcej informacji

HOS N.002

Kompozycja męskości i wyrafinowania, HOS N.002 emanuje uwodzicielskimi nutami czarującej wetywerii z subtelnymi akcentami rzadkiego egipskiego jaśminu.

Więcej informacji

 

HOS N.003

Pogrążony w świeżej witalności nowego życia HOS N.003 niesie ze sobą  nuty oceanicznej szałwii i wulkanicznej skały połączonych w jeden akord z szarą ambrą i drzewnymi nutami akigala.

Więcej informacji

HOS N.004 SIGNATURE

To zapach Chypre dla mężczyzn. Pogrążony w świeżej witalności nowego życia HOS N.004 niesie ze sobą nuty oceanicznej szałwii i wulkanicznej skały połączonych w jeden akord z szarą ambrą i drzewnymi nutami akigala. 

Więcej informacji

ZESTAW PRÓBNY

Zestaw próbek (1,8ml) zawierający wszystkie 4 męskie zapachy, opakowany w ekskluzywne pudełko z grubej tektury.

Więcej informacji