KOLEKCJA LIMITED

House of Sillage z dumą prezentuje niezwykłą limitowaną kolekcję dla kobiet o nazwie Limited. Każdy flakon jest dziełem sztuki, nie tylko jeżeli chodzi o jego wyjątkowy design ale także ze względu na sygnowanie, które potwierdza jego autentyczność i unikatowość.  Twórcami tych wyjątkowych produktów są najbardziej wykwalifikowani mistrzowie biżuteryjni, którzy z dbałością o każdy detal i perfekcyjne dopracowywanie szczegółów tworzyli poszczególne elementy tej luksusowej kolekcji.

BENEVOLENCE

Benevolnce – życzliwość - symbolizuje esencję miłości, delikatności i  poczucia bezpieczeństwa wyrażonych za pomocą olejku migdałowego...

Więcej informacji

CHERRY GARDEN

Pola Elizejskie pełne kwiatów wiśni szepczących dziecięce sekrety…. Cherry Garden poprzez słodką nutę migdała, wanilii...

Więcej informacji

PASSION DE L'AMOUR

Ten egzotyczny zapach uwiecznia tajemnicze i pasjonujące marzenie o rozkosznej, gorącej nocy na Oceanie Spokojnym. Pociągający i uroczy;

Więcej informacji

HOLIDAY

Z tych perfum wprost emanuje magią świąt, gdy świeży śnieg skrzy się w światłach Nowego Jorku, a ogień rozpalony w kominku przyjemnie rozgrzewa.

Więcej informacji

LOVE IS IN THE AIR

Zapach ten delikatnie flirtuje ze szczyptą słodkiego jaśminu i soczystą śliwką połączonych z białym piżmem w romantyczną i jednorodną kompozycję.

Więcej informacji

NOUEZ MOI

Zmysłowa kompozycja wyrazistych i egzotycznych nut korzennych podkreśla kobiecą zmysłowość. Nouez Moi urzeka nieodpartymi nutami róży bułgarskiej połączonej z indonezyjskim paczuli.

Więcej informacji

HAUTS BIJOUX

Zainspirowany splendorem majestatycznych żółwi morskich, ten słodki i tropikalny zapach i iskrzy się soczystymi nutami grejpfruta i mango połączonych z zachwycającymi, rzadkimi kwiatami Karo Korounde.

Więcej informacji

TIARA

Zmysłowy magnetyzm pełen emocji – Tiara to zapach współczesny i klasyczny zarazem. To luksusowy i fascynujący zapach, który został stworzony pod wpływem inspiracji eleganckim i królewskim magnetyzmem kobiecej aury.

Więcej informacji

ZESTAW PRÓBNY

Zestaw próbek (1,8ml) zawierający wszystkie 10 damskich zapachów, opakowany w ekskluzywne pudełko z grubej tektury. Nie wiesz który z zapachów House of Sillage będzie dla Ciebie najlepszy? Wybierz nasz Sample Box i rozkoszuj się wszystkimi naraz aby wybrać swój ulubiony.

Więcej informacji